MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fötölj 4638050
nr 463 8050
Fötölj
Carl Malmsten, Farmor [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 april 2007
1.300 kr
1.500 kr
2.200 kr
2.700 kr
2.500 kr